#1 2011-07-09 08:34:18

Bert

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 18

Rogal Assa /Isshin

Zacznę może od buildu, ja mam taki:

http://wow-space.info/menu/kalkulator#r … 050030|002

Następna rzecz to rotacja, ja stosuję taką:

Garrote -> Hunger For Blood -> S&D -> Mutilate -> Envenom -> 2x/1xMutilate (zależy ile CP mamy wyjaśnię później) -> Rupture -> 2x/1x Mutilate -> Envenom

a więc tak Finisherów używamy tylko wtedy gdy mam y 4-5 CP inaczej się nie opłaca. Możecie spytać dlaczego jak mam tylko 4 i czy nie lepiej dać Mutilate, żeby dobić do 5, cały problem polega w tym, że Mutilate daję 2 lub 3 CP więc z prostego rachunku nie opłaca się marnować 55 energii i tych 1-2 CP aby zadać ciut więcej dmg z Envenom. Żeby wyciągnąć dobry dps musimy pamiętać o utrzymywaniu S&D i Hunger For Blood. S&D utrzymuje się samo dzięki talentowi o ile nie przegapimy, a HfB odświeżamy na rupture. Envenom i Rupture stosujemy na zmianę.
Jeżeli chodzi o Glyphy to:
Glyph of Mutilate - mniejszy koszt Mutilate o 5 energii
Glyph of Hunger For Blood - dodatkowy burst z Hunger For Blood
i ja mam jeszcze Glyph of Slice and Dice - S&D dłużej trwa po prostu
Cold Blood używamy jak tylko nie ma CD, przynajmniej ja tak robię;p

Jeśli chodzi o itemy i jakie staty hmm napewno trzeba mieć hit cap (ja na chwile obecna go nie mam).
Ja ogólnie patrze najpierw na agi i crit potem na ap, haste i arp.
Gemy chyba proste:
żółte - crit, czerwone - agi, meta - chaotic na crit, wiec jeszcze dwa niebieskie trzeba mieć żeby bonus z meta wszedł wiec ja polecam 10 agi i 15 stamki (nic ciekawszego chyba nie ma)
Enchy - głownie pod Agi jak nie ma to pod AP, łatka chyba wiadomo 75 ap + crit (nie pamietam ile), łatka na hełm za repe (Revered) z Ebon Blade.

inne przydatne skille:
Vanish - mozna w czasie walki wejsc i dostac Overkilla (szybszy regen energii)
Cloak of Shadow - działa na Satharionie w OS jak się wpadnie w ścianę i wielu innych miejscach (przynajmniej na Nexusie)
ToTka rzucamy na tanka, a jak jest dwóch rogali w PT to można się wymienić, u nas działa on na zawsze a wieć 6% dmg więcej piechotą nie chodzi.

I to by był chyba na tyle jak bym coś przetestował to dam Wam znać.


Pozdrawiam


http://c1.wrzuta.pl/wm14507/00b569eb002d4d284e17f236/bez_tytulu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magicots.pun.pl www.bwc.pun.pl www.feralheart-super-gierka.pun.pl www.holydestruction.pun.pl www.pyliproch.pun.pl